Forum Visoke hotelijerske skole
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Visoke hotelijerske skole

Dobrodošli!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moze li neko da mi objasni?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
paolo di canio

paolo di canio


Broj poruka : 4
Godina : 36
Datum upisa : 04.04.2008

Moze li neko da mi objasni? Empty
PočaljiNaslov: Moze li neko da mi objasni?   Moze li neko da mi objasni? Icon_minitimePon Maj 05, 2008 6:15 pm

Mozeli neko da mi objasni proceduru za prijavljivanje prakse za gastronome,tj sta to prvo terba da se dogovara sa prof Gracunom?I da li je bolje da idemu Becice ili Budvu? Question
Nazad na vrh Ići dole
mihajlo_88




Broj poruka : 4
Godina : 36
Datum upisa : 03.05.2008

Moze li neko da mi objasni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moze li neko da mi objasni?   Moze li neko da mi objasni? Icon_minitimePon Maj 05, 2008 9:01 pm

[quote="paolo di canio"]Mozeli neko da mi objasni proceduru za prijavljivanje prakse za gastronome,tj sta to prvo terba da se dogovara sa prof Gracunom?I da li je bolje da idemu Becice ili Budvu?


ne mas sta da se dogovaras sa profesorom idi u skolu i vidi kad ti je prijava. to kao dogovaranje znaci da kad odaberes gde bi hteo da ides pitas gracuna jel ima mesta u tom hotelu, ako ima upisujes se i to je to. ako nema ili biras drugi ili kazes peri da te on negde stavi. zato ti je bolje da planiras vise hotela ako je neki popunjen posto se prvo upisival treca sutra upisuje druga a prva zadnja zato ce biti dosta p[opunjenih
Nazad na vrh Ići dole
 
Moze li neko da mi objasni?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» I neko pametan da otvori forum i sve sto ide uz to...
» jel ima neko ispitna pitanja iz ekonomike

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Visoke hotelijerske skole :: [Razno] :: Ferijalna praksa i vezbe-
Skoči na: