Forum Visoke hotelijerske skole
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Visoke hotelijerske skole

Dobrodošli!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Francuski..

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Alex

Alex


Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.03.2008

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 8:50 pm

..je l ga ko polagao, kao pocetni jezik? Bila bih zahvalana za bilo kakvu informaciju..
Pozzz..
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 11:57 pm

Evo u utorak ga neki polazu pa cu se raspitati!
Nazad na vrh Ići dole
Alex

Alex


Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.03.2008

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: E..   Francuski.. Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 8:40 pm

... jbg., tad cu vec i ja da znam jer cu biti medju njima , no, hvala na ponudi..Gradivo nije tesko, prema ovom sto spremam ovih dana, no, ipak sam htela da cujem sta kazi oni koju su ga vec polagali..
Nazad na vrh Ići dole
ADP10

ADP10


Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.03.2008

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimePon Apr 14, 2008 12:25 am

Ja ga jos nisam polagao,ali su mi pricali drugari da u sustini nije stroga.Trazi da pokazes neko znanje...
Nazad na vrh Ići dole
Alex

Alex


Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.03.2008

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimePon Apr 14, 2008 10:00 am

OK, hvala...videcemo je l dovoljno ovo sto imam u glavi sutra Smile ..
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 12:53 am

Ma dovoljno je! Smile Ja ni za jedan kolokvijum nisam ni pipnula knjigu a imala sam skoro maximum bodova!
Nazad na vrh Ići dole
Alex

Alex


Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.03.2008

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimePet Apr 18, 2008 12:35 pm

Bila si u pravu- ja sam se prilicno razocarala onime sto sam uradila na pismenom, no, na svoje veliko iznenadjenje- prijatno , naravno Smile - polozila sam i sad spremam usmeni. Da, zaista je test bio prilicno jednostavan u odnosu na neke testove od pre dosta godina kad sam proveravala svoje znanje jezika nekim drugim povodima, tako da nije tesko poloziti ako se ima neko osnovo znanje..
Hvala svima jos jednom na pomoci ...
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimePet Apr 18, 2008 10:40 pm

moje osnovno znanje francuskog jezika se svodi na 12 godina ucenja ovog jezika,ali to nisam htela da ti kazem pre ispita! Smile quoi qu'il en soit félicitations!!! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Alex

Alex


Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.03.2008

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 11:07 am

Sta da ti kazem kad sam ga i ja ucila 8 godina- od V razreda osnovne, al sam ga ipak strpala u pocetni kad sam upisivala fax Rolling Eyes Jbg., praksa je cudo..

Samo jos ovo da te pitam- kako izgleda usmeni deo ispita? Da li se svodi na cistu konverazciju ili ima citanja i prevodjenja teksta ili tako nesto?
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 9:32 pm

joj ne znam!ja jos nisam imala ispit iz francuskog posto sam prva godina!prijavicu ga sad za majsko junski rok!mislim da ne bi trebalo mnogo da se razlikuje od usmenog dela kolokvijuma!znaci citanje,prevod,strucne reci,malo konverzacije...
ma i ja sam ga strpala u pocetni! Smile bolje da obnavljam vec nauceno nego da ne mogu da stignem da ucim!
Nazad na vrh Ići dole
Alex

Alex


Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.03.2008

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 11:10 pm

Super- to mi treba... Hvala jos jednom !..
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 12:03 am

De rien! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Francuski.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuski..   Francuski.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Francuski..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Visoke hotelijerske skole :: [Nastava] :: I godina-
Skoči na: