Forum Visoke hotelijerske skole
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Visoke hotelijerske skole

Dobrodošli!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Imam jedno malo pitanje!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
sWeeP

sWeeP


Broj poruka : 2
Godina : 33
Localisation : Pancevo/SODARA
Datum upisa : 02.04.2008

Imam jedno malo pitanje! Empty
PočaljiNaslov: Imam jedno malo pitanje!   Imam jedno malo pitanje! Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 6:54 pm

Recite mi dali moze sa Trogodishnjom shkolom da se upishe smer gastronomija bez vandrednog polaganja 4 godine?! Unapred Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Imam jedno malo pitanje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam jedno malo pitanje!   Imam jedno malo pitanje! Icon_minitimePet Apr 04, 2008 10:46 am

Na studijskom programu RESTORATERSTVO: završena srednja ugostiteljska škola u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju, ugostiteljsko-turistička škola u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju, gimnazija, škola prehrambeno-tehnološkog usmerenja i druge škole društvenog usmerenja.

Na studijskom programu GASTRONOMIJA: završena srednja ugostiteljska škola – smer kuvarstvo ili poslastičarstvo u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju, škola prehrambeno-tehnološkog usmerenja i vojno-intendantska škola.

I hotelijerstvo mozes da upises posle bilo koje srednje skole!
Nazad na vrh Ići dole
sWeeP

sWeeP


Broj poruka : 2
Godina : 33
Localisation : Pancevo/SODARA
Datum upisa : 02.04.2008

Imam jedno malo pitanje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam jedno malo pitanje!   Imam jedno malo pitanje! Icon_minitimePon Apr 07, 2008 11:59 pm

Zahvaljujem!
Nazad na vrh Ići dole
FoBoS

FoBoS


Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.07.2008

Imam jedno malo pitanje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam jedno malo pitanje!   Imam jedno malo pitanje! Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 2:29 pm

Maya ::
Na studijskom programu RESTORATERSTVO: završena srednja ugostiteljska škola u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju, ugostiteljsko-turistička škola u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju, gimnazija, škola prehrambeno-tehnološkog usmerenja i druge škole društvenog usmerenja.

Na studijskom programu GASTRONOMIJA: završena srednja ugostiteljska škola – smer kuvarstvo ili poslastičarstvo u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju, škola prehrambeno-tehnološkog usmerenja i vojno-intendantska škola.

I hotelijerstvo mozes da upises posle bilo koje srednje skole!

Da li to znaci da pri upisu sa trogodisnjeg skolovanja gubim deset mogucih poena i pre pocetka prijemnog ispita? confused Hvala unapred! confused
Nazad na vrh Ići dole
Tommaso Rocchi

Tommaso Rocchi


Broj poruka : 9
Godina : 36
Localisation : Varvarin
Datum upisa : 10.05.2008

Imam jedno malo pitanje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam jedno malo pitanje!   Imam jedno malo pitanje! Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 11:54 pm

Ne gubis nista mozes samo da dobijes!Sabiraju ti se srednje ocene od tri godine koje si zavrsio i srednja ocena trece jos jednom u zbiru i puta, nesto i onda ti se dodaju poeni koje osvojis na oba testa!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Imam jedno malo pitanje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam jedno malo pitanje!   Imam jedno malo pitanje! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Imam jedno malo pitanje!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» jedno pitanje:)
» Jedno vazno pitanje. Molim informaciju
» Pitanje...
» Siroto, malo seljache u velikom gradu (needs info)...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Visoke hotelijerske skole :: [Nastava] :: Obavestenja vezana za upis-
Skoči na: