Forum Visoke hotelijerske skole
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Visoke hotelijerske skole

Dobrodošli!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki???

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
studentvhs




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.11.2008

TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki??? Empty
PočaljiNaslov: TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki???   TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki??? Icon_minitimePon Nov 24, 2008 8:41 pm

Drage kolege zanima me vase misljenje u vezi ispita tehnologija robe i pica...
Mislim da je to jedan od vecih problema u skoli iz razloga sto iz roka u rok od minimum 200 prijavljenih studenata koji polazu ispit isti polozi tek njih desetak...
To je malo nerealno i treba mi vase misljenje jel poroblem u nama ili u profesorki?
Slusao sam razne price o tome kako ona radove ni ne gleda... kako studenti ne mogu dobiti svoj rad na uvid... to mi je malo sumnjivo i zanima me jel neko pokusao uraditi nesto povodom toga...
p.s nadam se da moderatori nece obrisati ovu temu zato sto nije uvredljivog karaktera vec samo odrazava jedan problem sa kojim se ja suocavam a osecam da nisam jedini. Ipak ovaj forum treba da je u sluzbi studenata a ne skole, a kamoli profesora
pozdrav od kolege
Nazad na vrh Ići dole
paolo di canio

paolo di canio


Broj poruka : 4
Godina : 36
Datum upisa : 04.04.2008

TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki???   TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki??? Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 12:57 am

ista profesorka meni je predavala ishranu(tehnologija zivotnih namirnica i tehnologija vina),ali zbog bolonje i svega malo veca je prolaznost!Zena je u svakom slucaju histericna i drcna,nikad ne daje radove na uvid jer je uvek upravu!Tako da je delom do nje!A nemogu a da ti ne kazem da je delom i do vas starijih studenata,pa Vukic da restoraterima i hotelijerima tridesetak pitanja iz Osnova gastronomije i neko i to nece da nauci,hocu da kazem da vam je tseo za nesto stvarno da se potrudite,malo vise nego za druge predmete>Tako ja mislim
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki???   TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki??? Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 1:27 am

paolo slazem se sa tobom!problem je i u studentima jer je najlakse reci nije me pustila,ali kako da pusti nekoga ako ne zna nista...takodje problem je u tome sto stariji studenti pricaju bajke o profesorki i predmetima koje ona predaje pa se masa mladjih studenata uplasi i pre nego sto proba da nauci bilo sta.
e sad sto se tice pregledanja radova,ja sam prisustvovala sceni kada je profesorka pred studentima pregledala radove.verovatno da se to ne dogadja cesto ali i to je moguce.
i kod ove profesorke nije poenta da ti napises 16 listova budalastina nego da konkretno odgovoris na pitanje,makar u jednoj recenici.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki???   TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TEHNOLOGIJA!!! problem u nama ili u profesorki???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tehnologija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Visoke hotelijerske skole :: [Razno] :: Studentski chat-
Skoči na: