Forum Visoke hotelijerske skole

Dobrodošli!

PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Share | 

martovski rok apsolventi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Patricia

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

PočaljiNaslov: Re: martovski rok apsolventi   Uto Feb 19, 2008 3:59 pm

Hvala za informacije o prijavama za Martovski rok,,,posto nisu u stanju da to postave na site,,,,.Jos vucaraju stari raspored od Januara nebi li popunili neiskoriscen prostor na paige-u.Ako budem saznala raspored za apsolvente,,postavicu ga na forum ako ne,,,,preduhitrite me!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Patricia

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

PočaljiNaslov: Grandma's and Grandpa's   Uto Mar 04, 2008 9:53 pm

Juce u 12 sati su izbacili raspored ispita za Martovski rok i naravno nisu bili u stanju da ga postave na site.....
Organizacija ove skole je ispod svake kritike dok god su nam babe i dede zaposleni u studentskoj i skriptarnici,,,,divim se Zorani na strpljenju pored onih ''predusretljivih sredovecnih gospodja''koje me punih ustiju docekuju i neprozvakanim zalogajem odgovarajau na pitanje tipa: ''A sta,,ti si kao pala sa Marsa pa ne znas da si na divljem zapadu"
Ljudi,,sta da vam kazem,,, ne dajte se.... pop
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Marija
Admin

Broj poruka : 93
Godina : 29
Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: martovski rok apsolventi   Uto Mar 04, 2008 10:12 pm

potrudicu se da sutra nadjem taj raspored!

Marija
Admin

Broj poruka : 93
Godina : 29
Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: martovski rok apsolventi   Pet Mar 07, 2008 8:42 pm

LJudi objavljen je raspored ispita,ali stvarno ne mogu da ga postavim na forum!Dok mi ne daju na USB-u ne pada mi napamet da prekucavam sve ono!

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: martovski rok apsolventi   Danas u 5:02 am

Nazad na vrh Ići dole

martovski rok apsolventi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Martovski broj TV Novela donosi! Orhan Šimšek izbačen iz serije! Čagli Šimšek preti otkaz!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Visoke hotelijerske skole :: [Razno] :: Kanta-
Skoči na: