Forum Visoke hotelijerske skole
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Visoke hotelijerske skole

Dobrodošli!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 martovski rok apsolventi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Patricia




Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

martovski rok apsolventi Empty
PočaljiNaslov: Re: martovski rok apsolventi   martovski rok apsolventi Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 3:59 pm

Hvala za informacije o prijavama za Martovski rok,,,posto nisu u stanju da to postave na site,,,,.Jos vucaraju stari raspored od Januara nebi li popunili neiskoriscen prostor na paige-u.Ako budem saznala raspored za apsolvente,,postavicu ga na forum ako ne,,,,preduhitrite me!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Patricia




Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

martovski rok apsolventi Empty
PočaljiNaslov: Grandma's and Grandpa's   martovski rok apsolventi Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 9:53 pm

Juce u 12 sati su izbacili raspored ispita za Martovski rok i naravno nisu bili u stanju da ga postave na site.....
Organizacija ove skole je ispod svake kritike dok god su nam babe i dede zaposleni u studentskoj i skriptarnici,,,,divim se Zorani na strpljenju pored onih ''predusretljivih sredovecnih gospodja''koje me punih ustiju docekuju i neprozvakanim zalogajem odgovarajau na pitanje tipa: ''A sta,,ti si kao pala sa Marsa pa ne znas da si na divljem zapadu"
Ljudi,,sta da vam kazem,,, ne dajte se.... pop
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

martovski rok apsolventi Empty
PočaljiNaslov: Re: martovski rok apsolventi   martovski rok apsolventi Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 10:12 pm

potrudicu se da sutra nadjem taj raspored!
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

martovski rok apsolventi Empty
PočaljiNaslov: Re: martovski rok apsolventi   martovski rok apsolventi Icon_minitimePet Mar 07, 2008 8:42 pm

LJudi objavljen je raspored ispita,ali stvarno ne mogu da ga postavim na forum!Dok mi ne daju na USB-u ne pada mi napamet da prekucavam sve ono!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





martovski rok apsolventi Empty
PočaljiNaslov: Re: martovski rok apsolventi   martovski rok apsolventi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
martovski rok apsolventi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MARTOVSKI ISPITNI ROK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Visoke hotelijerske skole :: [Razno] :: Kanta-
Skoči na: