Forum Visoke hotelijerske skole
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Visoke hotelijerske skole

Dobrodošli!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
filarap




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.06.2008

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitimePon Jun 23, 2008 7:20 pm

Ako moze neko da pomogne, ja sam zavrsio gimnaziju tako da nisam upucen najbolje.
Od cega se sastoji prakticni deo ispita iz usluzivanja?

Unapred hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 4:30 pm

za restoraterstvo i hotelijerstvo nema prakticnog dela!to ti je test opste informisanosti!
Nazad na vrh Ići dole
buca_bg




Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.07.2008

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 6:35 pm

A da li ce biti drugog upisnog roka,tj. u septembru, za smer restoraterstvo?
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitimeSub Avg 02, 2008 1:17 pm

bice!
Nazad na vrh Ići dole
buca_bg




Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.07.2008

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitimePet Avg 08, 2008 6:53 pm

Majo, da li sa zavrsenom srednjom saobracajno tehnickom skolom (cetvrti stepen), moze da se konkurise na smer restoraterstva ?
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin



Broj poruka : 93
Godina : 36
Datum upisa : 21.12.2007

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 7:38 pm

Moze!Za restoraterstvo i hotelijerstvo nije bitno koju si srednju zavrsio/la!
Nazad na vrh Ići dole
buca_bg




Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.07.2008

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitimeNed Avg 17, 2008 12:11 am

Majo,hvala ti puno !
Nazad na vrh Ići dole
Draxnorris




Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.06.2011

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Prakticni deo   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 1:16 pm

Majo koliko si ti sigurna u to da za restoraterstvo ne treba prakticni deo,danas sam bio da se prijavim i rece mi onaj profa ,sta god da je, da ima. E sad,ja sam spremao opstu informisanost,koja je data na sajtu vhs. Sta da radim ? Da trazim negde knjigu iz usluzivanja ili sta ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gastronomija -- Prakticni deo?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Visoke hotelijerske skole :: [Nastava] :: Obavestenja vezana za upis-
Skoči na: