Forum Visoke hotelijerske skole

Dobrodošli!

PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Share | 

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
filarap

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.06.2008

PočaljiNaslov: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Pon Jun 23, 2008 7:20 pm

Ako moze neko da pomogne, ja sam zavrsio gimnaziju tako da nisam upucen najbolje.
Od cega se sastoji prakticni deo ispita iz usluzivanja?

Unapred hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Marija
Admin

Broj poruka : 93
Godina : 29
Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Sub Jun 28, 2008 4:30 pm

za restoraterstvo i hotelijerstvo nema prakticnog dela!to ti je test opste informisanosti!

buca_bg

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Čet Jul 24, 2008 6:35 pm

A da li ce biti drugog upisnog roka,tj. u septembru, za smer restoraterstvo?
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin

PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Sub Avg 02, 2008 1:17 pm

bice!

buca_bg

PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Pet Avg 08, 2008 6:53 pm

Majo, da li sa zavrsenom srednjom saobracajno tehnickom skolom (cetvrti stepen), moze da se konkurise na smer restoraterstva ?
Nazad na vrh Ići dole
Marija
Admin

PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Čet Avg 14, 2008 7:38 pm

Moze!Za restoraterstvo i hotelijerstvo nije bitno koju si srednju zavrsio/la!

buca_bg

PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Ned Avg 17, 2008 12:11 am

Majo,hvala ti puno !
Nazad na vrh Ići dole
Draxnorris

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.06.2011

PočaljiNaslov: Prakticni deo   Čet Jun 23, 2011 1:16 pm

Majo koliko si ti sigurna u to da za restoraterstvo ne treba prakticni deo,danas sam bio da se prijavim i rece mi onaj profa ,sta god da je, da ima. E sad,ja sam spremao opstu informisanost,koja je data na sajtu vhs. Sta da radim ? Da trazim negde knjigu iz usluzivanja ili sta ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?   Danas u 5:00 am

Nazad na vrh Ići dole

Restoraterstvo, usluzivanje - prakticni deo?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Visoke hotelijerske skole :: [Nastava] :: Obavestenja vezana za upis-
Skoči na: